RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR1504 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LVR1504 10 Inch Refrigeration Controller Louvered Bottom
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR1504 |
| Manufacturer Part # | RP LVR1504 |
| Height | 1.75" |
| Width | 10.95" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 2.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR1504 Louver Bottom Rf Con1401 Chick Fila W/o
