RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR0708 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LVR0708 11 Inch Stainless Steel Breading Station with Antimicrobial Finish
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR0708 |
| Manufacturer Part # | RP LVR0708 |
| Height | 1.1" |
| Width | 10.8" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR0708 Louver Btm Cfa Breading Sta. After Sn
