RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR0321 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LVR0321 14.75 Inch Aluminum Louver with Lance Hooks
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR0321 |
| Manufacturer Part # | RP LVR0321 |
| Height | 1.2" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR0321 Louver 14.75w X 17.25h W/lance Hooks 20
