RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR0202 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LVR0202 14.75 Inch Louver Low Profile Finger Mount OEM
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR0202 |
| Manufacturer Part # | RP LVR0202 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR0202 Louver Lo Pro 20048 Finger Mt (14.75 X