RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LVR0117B countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LVR0117B 27 Inch Louver Hinge Stainless Steel Durable with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LVR0117B |
| Manufacturer Part # | RP LVR0117B |
| Height | 0.5" |
| Width | 27" |
| Depth | 27" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LVR0117B Louver Hinge
