RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP LID048 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP LID048 11 Inch Rail Hood Lid with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP LID048 |
| Manufacturer Part # | RP LID048 |
| Height | 2" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 47.5" |
| Weight | 6.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP LID048 Rail Hood Lid 47.75 X 11
