RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP HNG9900 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP HNG9900 4.4 Inch Stainless Steel Hinge Component with Reliable Design
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP HNG9900 |
| Manufacturer Part # | RP HNG9900 |
| Height | 2" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP HNG9900 Hinge Mi Units Nsc New Style