RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP HNG006 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP HNG006 3.85 Inch Stainless Steel Hinge Pan Cover Set of 2
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP HNG006 |
| Manufacturer Part # | RP HNG006 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP HNG006 Hinge Pan Cvr Set Of ( 2) Mi Nsf 7 Units
