RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP FRT932 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP FRT932 12 Inch Front Panel Custom Designed for Commercial Use
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP FRT932 |
| Manufacturer Part # | RP FRT932 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 32" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP FRT932 Front 12 X 32 Mich Pressin Mich Custom