RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP FRT05B countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP FRT05B 8.5 Inch Low Profile Storage Drawer with Corrosion Resistant Materials
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP FRT05B |
| Manufacturer Part # | RP FRT05B |
| Height | 0.9" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 26.6" |
| Weight | 7.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP FRT05B Front 8.5 X 27 Lo Pro Bottom Drw
