RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP FRT0508 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP FRT0508 8.5 Inch Bottom Drawer Front Assembly OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP FRT0508 |
| Manufacturer Part # | RP FRT0508 |
| Height | 1" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 44" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP FRT0508 Bottom Drawer Front Assy 44 Low Profile