FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP FRM127E countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP FRM127E 21 Inch Stainless Steel Frame with Support for Cartridge
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP FRM127E |
| Manufacturer Part # | RP FRM127E |
| Height | 3.75" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 9.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP FRM127E Frame 27 Dwr Ext Cartridge Frame For Ex