FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP FRM1201 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP FRM1201 27 Inch Frame with 44 Drawers and 4 Deep Pans
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP FRM1201 |
| Manufacturer Part # | RP FRM1201 |
| Height | 5" |
| Width | 27" |
| Depth | 40" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP FRM1201 44 Drawer Frame W/4 Deep Pans