RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP EPN240 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP EPN240 18 Inch Element Pan Assembly Electric Stainless Steel with 1100W
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP EPN240 |
| Manufacturer Part # | RP EPN240 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 13.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP EPN240 Element Pan Assembly 240v 1100w