RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP ELM1172B countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP ELM1172B 7.25 Inch Element 1100 Watt Electric Stainless Steel with M Shaped Ends
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP ELM1172B |
| Manufacturer Part # | RP ELM1172B |
| Height | 4.35" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP ELM1172B Element 1100 Watt 208 Volt M Shaped Ends
