FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DWR1901 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DWR1901 14.75 Inch OEM Drawer Stainless Steel with Corrosion Resistant - 1 Drawer
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DWR1901 |
| Manufacturer Part # | RP DWR1901 |
| Height | 4" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DWR1901 Drawer Rp Mod1501a