RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DWR1801 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DWR1801 28 Inch Drawer Stainless Steel Commercial Storage with Ease Maintenance
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DWR1801 |
| Manufacturer Part # | RP DWR1801 |
| Height | 10" |
| Width | 28" |
| Depth | 33" |
| Weight | 94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DWR1801 Drawer Fx 1a Using Hd