FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DWR1502 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DWR1502 23 Inch Stainless Steel Top Drawer Assembly with Gasket and Handle
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DWR1502 |
| Manufacturer Part # | RP DWR1502 |
| Height | 5.5" |
| Width | 23" |
| Depth | 29" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DWR1502 Top Drawer Assy W/gasket & Han