RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DWR130LPB countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DWR130LPB 30 Inch Drawer Assembly Low Profile Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DWR130LPB |
| Manufacturer Part # | RP DWR130LPB |
| Height | 6" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DWR130LPB Drw Assembly 27 Lo Pro Cartridge Btm
