RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DWR130LP countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DWR130LP 21.25 Inch Drawer Assembly OEM Low Profile Cartridge To
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DWR130LP |
| Manufacturer Part # | RP DWR130LP |
| Height | 4.38" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 16.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DWR130LP Drawer Assembly 27 Lo Pr0 Cartridge To
