FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DWR0201PT countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DWR0201PT 14 Inch Drawer 8000n Steel Storage and Organizer
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DWR0201PT |
| Manufacturer Part # | RP DWR0201PT |
| Height | 1" |
| Width | 14" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DWR0201PT Drawer 24 8000n Az