RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DRP1701 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DRP1701 12 Inch Stainless Steel Drip Pan for Rc300 Series
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DRP1701 |
| Manufacturer Part # | RP DRP1701 |
| Height | 2.4" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 19.95" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DRP1701 Pan Drip S/s Rc300 18.25 X 7.3