RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DRP002 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DRP002 24 3/4 Inch Evaporator Pan Air-Cooled Silver Metallic
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DRP002 |
| Manufacturer Part # | RP DRP002 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 12.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DRP002 Pan 24 3/4 X 4 Evaporator Az 9000k & 92