RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR6010SRB countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DOR6010SRB 33 Inch Stainless Steel Door Right-Hand Bottom Split
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR6010SRB |
| Manufacturer Part # | RP DOR6010SRB |
| Height | 11" |
| Width | 33" |
| Depth | 35" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR6010SRB Door 2010s Rh Bottom 1dr Split After #8