FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR6010L countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DOR6010L 30 Inch Left-Hand Door Stainless Steel - Commercial Use
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR6010L |
| Manufacturer Part # | RP DOR6010L |
| Height | 6" |
| Width | 30" |
| Depth | 64" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR6010L Door 2010 S/s Lh 1dr After #84102 (pfg)