RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR2727SCLHD countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DOR2727SCLHD 27 Inch Refrigerated Door Heavy Duty Hinged Left
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR2727SCLHD |
| Manufacturer Part # | RP DOR2727SCLHD |
| Height | 4" |
| Width | 27" |
| Depth | 28" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR2727SCLHD Refrigerated Door Assy Hvy Duty Hng Lft
