RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR102 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DOR102 19 Inch Left Hand Door Assembly Stainless Steel and Durable
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR102 |
| Manufacturer Part # | RP DOR102 |
| Height | 4" |
| Width | 19" |
| Depth | 28" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR102 Door Assy 18 Lh Az 7(st 2/02) W/ Pfg &
