FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DOR1007 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DOR1007 24 Inch Right Hand Door Self Closing Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DOR1007 |
| Manufacturer Part # | RP DOR1007 |
| Height | 1" |
| Width | 24" |
| Depth | 27" |
| Weight | 3.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DOR1007 Door Rh 27 For Ph72e.3 Self Closing