RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DCT0702 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DCT0702 6.75 Inch Duct Front LED 9000K Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DCT0702 |
| Manufacturer Part # | RP DCT0702 |
| Height | 1.65" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DCT0702 Duct Front 9000k 7 T07 1015b
