RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CSY1801 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CSY1801 18 Inch Coil Assy with Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CSY1801 |
| Manufacturer Part # | RP CSY1801 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CSY1801 Coil Assy S/s 52365wprm Cfa