RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CSY117 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CSY117 13 Inch Coil 134a Hi Temp with Solenoid and Valve
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CSY117 |
| Manufacturer Part # | RP CSY117 |
| Height | 5" |
| Width | 13.13" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CSY117 Coil 134a Hi Temp W/solenoid & Valve O