RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CSY0106 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CSY0106 19 Inch Refrigeration Coil Assembly R134a With Valve Control
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CSY0106 |
| Manufacturer Part # | RP CSY0106 |
| Height | 11.63" |
| Width | 19.3" |
| Depth | 25.7" |
| Weight | 13.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CSY0106 Coil Assy R134a W/ Vlv Lgt & Ctrl W/
