FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CRH1660 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CRH1660 16 Inch Richlite Cutting Board with Impact Resistance
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CRH1660 |
| Manufacturer Part # | RP CRH1660 |
| Height | 3" |
| Width | 18" |
| Depth | 61" |
| Weight | 3.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CRH1660 Cutting Board 1/2 X 16 X 60 Richlite