RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CPN1709 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CPN1709 9.85 Inch Pan Condensate Stainless Steel with 7 Field Insta
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CPN1709 |
| Manufacturer Part # | RP CPN1709 |
| Height | 4.65" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 2.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CPN1709 Pan Condensate 9045/9050k 7 Field Insta
