Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RP CPH1662 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CPH1662 65 Inch Cut Board Stainless Steel - Available
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CPH1662 |
| Manufacturer Part # | RP CPH1662 |
| Height | 3" |
| Width | 65" |
| Depth | 19" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CPH1662 62x16in Cut Brd Randell Equivalent