RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CPH1656 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CPH1656 16 Inch Poly Cutting Board 1/2 Inch Thick with Impact Resistance
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CPH1656 |
| Manufacturer Part # | RP CPH1656 |
| Height | 0.01" |
| Width | 16" |
| Depth | 56" |
| Weight | 5.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CPH1656 Cutting Board 1/2 X 16 X 55 1/2 Poly 84