Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RP CPH0833 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CPH0833 36 Inch Cut Board Stainless Steel - Available
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CPH0833 |
| Manufacturer Part # | RP CPH0833 |
| Height | 3" |
| Width | 36" |
| Depth | 11" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CPH0833 33x8in Cut Brd Randell Equivalent