RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP COI9902 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP COI9902 24 Inch Blast Chiller Electric Stainless Steel with Self-Contained
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP COI9902 |
| Manufacturer Part # | RP COI9902 |
| Height | 4" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 14.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP COI9902 Coil 19x20 Blast Chiller 3ez0802c Per S