RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CNT2101B countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CNT2101B 4.6 Inch Stainless Steel Blast Chiller with Touch Controls
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CNT2101B |
| Manufacturer Part # | RP CNT2101B |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CNT2101B Control Blast Chiller Touch 4 Needle Pr
