RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CLP002 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CLP002 4 Inch Clip Cutting Board Set of 2 Polycarbonate
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CLP002 |
| Manufacturer Part # | RP CLP002 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CLP002 Clip Cutting Board 3/4 Z Set Of 2 T07
