Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RP CLP001 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CLP001 1.35 Inch Clip Cutting Board Stainless Steel with Secure Grip
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CLP001 |
| Manufacturer Part # | RP CLP001 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CLP001 Clip Cutting Board 2
