RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CAP1803 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CAP1803 3.05 Inch Cap Tube gas OEM Component Durable 8000n/8000w
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CAP1803 |
| Manufacturer Part # | RP CAP1803 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CAP1803 Cap Tube 8000n/8000w 290 Base