RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CAP023 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CAP023 4 Inch Cap Tube 144 Inch Length with Drier
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CAP023 |
| Manufacturer Part # | RP CAP023 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CAP023 Cap Tube .036 X 144 W/drier To Include 1
