RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CAP005 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CAP005 .050 Inch Diameter Cap Tube 80 Inch Length with Drier
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CAP005 |
| Manufacturer Part # | RP CAP005 |
| Height | 2.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CAP005 Cap Tube .050 X 80 W/drier To Include 1