RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BRK1811 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BRK1811 3.25 Inch Hinged Louver Airflow Control Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BRK1811 |
| Manufacturer Part # | RP BRK1811 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BRK1811 Bracket Hinged Louver 8000n 290/8000w 2
