RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BRK1217 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BRK1217 3.2 Inch Bracket Steel OEM Deli and Refrigeration Support
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BRK1217 |
| Manufacturer Part # | RP BRK1217 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BRK1217 Bracket Cb 3613 208 Jd Jason Deli Lh (l
