RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BRK025 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BRK025 4 Inch Bracket Pan Rail Stainless Steel with Mounting Support
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BRK025 |
| Manufacturer Part # | RP BRK025 |
| Height | 1" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 25.6" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BRK025 Bracket Pan Rail 9986 653mm (t28 0003f) Qty 1
