RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BRK0003 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BRK0003 9 Inch Evap Coil Mtg Bracket with Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BRK0003 |
| Manufacturer Part # | RP BRK0003 |
| Height | 1.2" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 22.3" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BRK0003 Evap Coil Mtg. Bracket 2/3 Door Package