RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BAR1801-32LR countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR1801-32LR 8 Inch Bar Adaptor to 32lr Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR1801-32LR |
| Manufacturer Part # | RP BAR1801-32LR |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR1801-32LR 98e1505 32lr Bar Adaptor Re
