RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BAR1325 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR1325 0.85 Inch Bar Adapter with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR1325 |
| Manufacturer Part # | RP BAR1325 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 13.2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR1325 Bar Adapter 12.75 X 7/ 8 8000n Tpt_1ab_1
